Veľké veci vznikajú zvnútra

HR @ Biznis

Na ľuďoch vo vašej spoločnosti záleží

 • Budovanie výkonnej organizácie
 • Krízový manažment
 • Výkonnovo orientovaný recruitment
 • HR a akvizície
 • HR audit
 • IT riešenia a technológie v HR
Zistite o nás viac
hr-business

HR Komunita

Rozvíjame HR komunitu

 • HR asistencia
 • Exekutívne HR
Zistite o nás viac
hr-community

O nás

Pomáhame firmám a jednotlivcom aktivovať ich vnútorný potenciál, zručnosti a vedomosti.
Pomáhame im Inšpirovat, Spájať a Tvoriť.Volám sa Peter Lieskovský a som zakladateľ spoločnosti Inside HCS. Pracoval som v HR exekutíve v popredných globálnych spoločnostiach. Počas kariéry som si uvedomil, že často ani tie najsilnejšie spoločnosti nedokážu naplno využívať svoj potenciál a potenciál svojich zamestnancov. Chceme to zmeniť. Ukážeme Vám spôsob ako vytvoriť vzájomne prospešný vzťah medzi zamestnancom a firmou.


Veríme vo vodcovstvo prostredníctvom využitia potenciálu zamestnancov, veríme v zmysel a dôležitosť spoločných, jasne definovaných cieľov a definovania zmyslu konania. Zlepšíme výsledky prostredníctvom ľudí, firemnej kultúry a Vašich špecifických vedomostí. Naplno využijeme Váš potenciál.


Peter Lieskovský

Naše riešenia

Vysoko výkonná organizáciaStrategické plánovanie (SP) - Kto sme a kým sa chceme stať

Workshop rozvíja a identifikuje Vaše silné stránky, kľúčové kompetencie a vytvára Vašu špecifickú víziu a podnikateľský model.

Inovačný potenciál

Schopnosť inovovať odlišuje budúcich lídrov od zvyšku trhu. Ľudia a myšlienky, vnútorná štruktúra a pripravenosť organizácie a zdroje sú kľúčové predpoklady funkčnej inovácie.

Hodnotovo zamerané aktivity

Program Vám pomôže identifikovať a zamerať sa najmä na aktivity s vysokou pridanou hodnotou pre Vašu organizáciu a Vašich zákazníkov. Budete robiť veci, ktoré su dôležité a podstatné a nie súrne alebo ľahko viditeľné.

HR Funkčný Audit a HR Biznis stratégia

Návrhy opatrení a korekcií vo fungovaní a smerovaní HR tak, aby plynulo podporovalo organizáciu, manažérov, zamestnancov a hlavné biznisové ciele spoločnosti.

Identifikácia Talentov a ich rozvoj

Identifikovali ste top talenty, rozvíjate vnútorných nasledníkov na kľúčové pozícíe vo firme, máte dostatok talentov a top performerov? Vypracujeme účinný plán a metódu identifikácie, rozvoja kariéry Vašich top talentov a performerov.

HR technológie a IT podpora

Ako prostredníctvom IT v HR oblasti eliminovať transakčné aktivity a namiesto toho sa zamerať na HR aktivity s vyššou pridanou hodnotou pre firmu.

Výber a vyhľadanie top manažérskych kandidátov

Vyberieme Vám kandidátov, ktorí Vášu spoločnosť posunú vpred.

Využi svoj potenciál

Nechajme ľudí robiť veci ktoré ich bavia, v ktorých sú experti, namiesto trénovania zamestnacov v oblastiach kde zlyhávajú. Správni ľudia a správne zručnosti na správnom mieste vo Vašej firme.

Koučing v kritických situáciách

Individuálna, alebo skupinová podpora konania a rozhodovania , s cieľom vedieť robiť tažké, ale zmysluplné rozhodnutia v kľúčových momentoch života Vašej spoločnosti.

Účinná konverzácia

Komunikácia je kľúčovou zručnosťou manažérov v procese riadenia, rozvoja, hodnotenia a interakcie so zamestnancami. Naučíme Vašich manažérov ale aj zamestnancov komunikovať efektívn.e

Facilitácia interných workshopov

Stimulujúca a psychologicky bezpečná atmosféra interných workshopov napomáha dosahovať rýchlejšie a účinnejšie riešenia problémov, tvoriť akčné plány a implementovať vytvorené stratégie.

KONTAKT

 • Ďaľšie informácie

  Ak máte akékoľvek ďaľšie otázky alebo zaújem o spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať. Ozveme sa Vám akonáhle to bude možné.

 • Naša Adresa

  Uhliská 23
  83107 Bratislava
  Slovenská republika

 • Náš Email

  lieskovsky [at] insidehcs.sk

 • Telefón

  +421 903 780 169

Cookies nám pomáhajú poskytovať Vám naše služby. Využívaním týchto služieb súhlasíte s ich použitím. Oboznámiť sa podrobnejšie